Kontakta oss

Niklas Österberg

VD / Säljare

Direktnr. 0708-80 95 20
E-post: niklas@osonerplast.se

Andreas Carlsson

Marknadsansvarig/Säljare

Direktnr. 0763-06 98 43
E-post: andreas@osonerplast.se

Savan Balta

Produktion- Kvalitetsansvarig

Direktnr. 0708-26 76 12
E-post: savan@osonerplast.se

Jarmo Ejleroth

Konstruktion- /Teknikansvarig

Direktnr. 0766-982937
E-post: jarmo@osonerplast.se

Ola Forsberg

Logistik

Direktnr. 0766-982940
E-post: ola@osonerplast.se

Margareta Segelmark

Administration

Direktnr. 0766-982938
E-post: margareta@osonerplast.se

Fredrik Österberg

Stockholm/ Säljare

E-post: fredrik@osonerplast.se

Adress

Landerigatan 7A
504 51 Borås

Vägbeskrivning

Från R40 (Göteborg och Jönköping)
Tag av mot Varberg, väg R41.
Sväng första höger, rundsväng under viadukten.
Ta vänster in på Landerigatan.

Se på Google Maps

Ösönerplast använder cookies för att förbättra och anpassa ditt besök på vår webbplats. Läs mer om cookies